Miss Gaya Kimdir?

2011 yılında Gaye Aydın tarafından kurulan Miss Gaya firması engin tecrübe ve  bilgi birikimiyle ilk başlarda kurumsal şirketlerin hediyelik eşya ve promosyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bulunduğu sektöre adım atmıştır. Zaman içerisinde kurumsal satışlara da yönelik olarak hazırlanabilen bol alternatifli özel gün kutu setleri,birbirinden değişik esansa sahip 6 çeşit kolonyadan oluşan setleri, yenidoğan ve bebek hediyelik sepet setleri, dekoratif ev aksesuarları ürünleri, ev tekstili ürünleri,lavanta keseleri, mumları,dekoratif Osmanlı ürünleri,hamam ve spa setleri, yılbaşı ve diğer özel gün hediyeleri ile geleceği ve dünyadaki trendleri takip eden vizyonu doğrultusunda  sürekli gelişim ve değişim içerisinde olmaya özen göstermiştir.

Misyonumuz

Kalite,tasarım ve uygun fiyat politikasını barındıran geniş ürün yelpazesini müşterilerinin  görüş ve istekleri doğrultusunda gün geçtikçe arttırarak; siz müşterilerinin de takdirleriyle sektöründe kalıcı ve lider konumda olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Miss Gaya internet üzerinden  online hediye seçmek isteyen ;sayısı her geçen gün artan değerli müşterilerine koşulsuz memnuniyeti ve güvenilirliği esas alan hizmet anlayışı ile farklı zevklere hitap edebilen  konseptine yenilikçi çizgisini de katarak  ;müşterilerine özel olduklarını her alanda hissettirip, en  nitelikli hizmeti tam zamanında ve eksiksiz olarak sunmayı ilke edinmiştir.

Kurumsal satış talepleriniz için bize internet sitemiz üzerinden yada hediyelik@missgaya.com email adresimizden ulaşabilirsiniz.

Satış Noktalarımız

Miss Gaya ,aynı zamanda Hepsiburada, Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Amazon, Trendyol, EPTT, N11 ve Shopstarwomen, online satış siteleri üzerinden de ürün satışlarını gerçekleştirmektedir.